SC-063-032-0100
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
56 varianter
Valgt variant:
SC-063-032-0100
CYLINDER 63-32-100
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv. cylinder
63 mm
Diameter ledlager
30 mm
Diameter stång
32 mm
Gänga
G 1/2 BSP
Inbyggnadsmått
305 mm
Märke namn
Hydraspecma
Slaglängd
100 mm
Tryck max.
210 bar