SC-080-040-1500
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
56 variants
Chosen variant:
SC-080-040-1500
CYLINDER 80-40-1500
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
80 mm
Diameter rod
40 mm
Diameter spherical bearing
35 mm
Mounting dimension
1740 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
1500 mm