SC-063-032-0160
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
56 varianter
Utvald variant:
SC-063-032-0160
CYLINDER 63-32-160
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig cylinder
63 mm
Diameter ledleje
30 mm
Diameter stang
32 mm
Gevind
G 1/2 BSP
Indbygningsmål
365 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Slaglængde
160 mm
Tryk maks.
210 bar