RSGU1-22-20-W4
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
100 st
SE ANDRA VARIANTER
73 varianter
Utvald variant:
RSGU1-22-20-W4
Gummiklammer, 22mm, B=20, För M8, W4
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
20 mm
Diameter bulthål
8,0 mm
Diameter inv.
22 mm