RSGU1-55-20
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
25 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-55-20
GUMMIKLAMMER 1-55-20
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
20 mm
Diameter bulthål
8,0 mm
Diameter inv.
55 mm