Klamma 18mm RLGU1-18-12
Artikelnummer:
RLGU1-18-12
Förpackningsstorlek:
200 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Bredd
12 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
17.5 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink coating (CR III)
Förpackningsstorlek
200 st
Streckkod
164557
Bruttovikt
0,01 Kg
Nettovikt
0,01 Kg
Intrastat artikelkod
Klamma 18mm RLGU1-18-12