Klamma 13mm RLGU1-13-12
Artikelnummer:
RLGU1-13-12
Förpackningsstorlek:
200 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Bredd
12 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
12.7 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink coating (CR III)
Förpackningsstorlek
200 st
Streckkod
164552
Bruttovikt
0,01 Kg
Nettovikt
0,01 Kg
Ursprungsland
swe
Intrastat artikelkod
Klamma 13mm RLGU1-13-12