RSGU1-60-25
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
144 variants
Chosen variant:
RSGU1-60-25
GUMMIKLAMMER 1-60-25 FÖR M10 BULT
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
25 mm
Diameter bulthål
10,0 mm
Diameter inv.
60 mm