LMG250MFS3004E
Partnumber:
LMG250MFS3004E
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Boltcirkel
215 mm
Boltgevind metrisk
M12
Diameter bolthul
14,0 mm
Diameter flange
250 mm
Diameter montagehul
185 mm
Dybde
126 mm
Materiale
Aluminium
Model kode
LMG251MFS3004E
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
100, 112 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
3
Reces mod motor
180 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C