LMG201MFS2004S
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Bultcirkel
165 mm
Bultgänga metrisk
M9x1
Diameter bulthål
11,0 mm
Diameter fläns
200 mm
Diameter monteringshål
135 mm
Djup
95 mm
Modell kod
LMG201MFS2004S
Montagetyp
B5
Motor byggstorlek
90 IEC
Märke namn
MP Filtri
Pumpgrupp
2
Recess mot motor
130 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C