ND86HD22
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
59 varianter
Utvald variant:
ND86HD22
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Axel diameter
19,05 mm
Axel kilspår
4,76 mm
Diameter utv.
86 mm
Moment nominellt
87.3 daNm
Motoreffekt
13,7 kW
Märke namn
Hydraspecma
Förpackningsstorlek
Streckkod
191798
Bruttovikt
0,363 Kg
Nettovikt
0,363 Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
AXELKOPPLING OMT PUMP
Tekniska data
Others has been looking for
Rubber lamella for coupling
Rubber lamella for coupling
Partnumber:
EGE0
Package size:
Koblingsdel, 19mm.
Koblingsdel, 19mm.