ND48PU1P
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
59 varianter
Valgt variant:
ND48PU1P
AXELKOPPLING OMT Gr.1
Specifications
Dimensions and shipping
Axel kilspår
2,4 mm
Axel kona
1:8
Axeltyp
Konisk
Diameter utv.
48 mm
Moment nominellt
7 daNm
Märke namn
Hydraspecma
Pumpgrupp
1
Package size
Barcode
191775
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Intrastat code
Product information
AXELKOPPLING OMT Gr.1
Tekniska data
Others has been looking for
Axelkoppling OMT Pump Gr.2, 1:8
Partnumber:
ND65P2
Package size:
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
Partnumber:
R-62
AXELKOPPLING OMT MOTOR
AXELKOPPLING OMT MOTOR
ND86B
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
ND65PD14
Axelkoppling 19mm-Gr1
Axelkoppling 19mm-Gr1
AKG04FS100Z
AXELKOPPLING OMT
AXELKOPPLING OMT
ND65A
Axelkoppling OMT Pump Gr.1, 1:8
ND65PU1P
Axelkoppling 19mm-Gr2
Axelkoppling 19mm-Gr2
AKG04FS200Z
ND108C
ND65C
Axelkoppling MPF 55mm
Axelkoppling MPF 55mm
SGEA51M09109FG
Kuggkrans
Kuggkrans
EGE4
AXELKOPPLING OMT PUMP 47.5-19-6
ND65AG1
ND65B
Axelkoppling 38mm-Gr2
Axelkoppling 38mm-Gr2