ND86HD98
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
59 varianter
Valgt variant:
ND86HD98
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Aksel diameter
31,75 mm
Aksel notgang
6,35, 7,95 mm
Diameter udvendig
86 mm
Moment nominelt
87.3 daNm
Motor effekt
13,7 kW
Mærke navn
Hydraspecma
Förpackningsstorlek
Streckkod
191801
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
AXELKOPPLING OMT PUMP
Tekniska data
Andra tittar på
Axelkoppling OMT Pump Gr.2, 1:8
Artikelnummer:
ND65P2
Förpackningsstorlek:
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
Artikelnummer:
R-62
AXELKOPPLING OMT MOTOR
AXELKOPPLING OMT MOTOR
ND86B
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
ND65PD14
Axelkoppling 19mm-Gr1
Axelkoppling 19mm-Gr1
AKG04FS100Z
AXELKOPPLING OMT
AXELKOPPLING OMT
ND65A
Axelkoppling OMT Pump Gr.1, 1:8
ND65PU1P
Axelkoppling 19mm-Gr2
Axelkoppling 19mm-Gr2
AKG04FS200Z
ND108C
ND65C
Axelkoppling MPF 55mm
Axelkoppling MPF 55mm
SGEA51M09109FG
Kuggkrans
Kuggkrans
EGE4
AXELKOPPLING OMT PUMP 47.5-19-6
ND65AG1
ND65B
Axelkoppling 38mm-Gr2
Axelkoppling 38mm-Gr2