LMC350AU070
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
LMC350AU070
Mellanstycke MPF, 350mm, SAE-B2
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bultcirkel
300 mm
Bultgänga metrisk
M16
Diameter bulthål
18,0 mm
Diameter fläns
350 mm
Diameter monteringshål
255 mm
Djup
194 mm
Montagetyp
B5
Motor byggstorlek
160, 180 IEC
Märke namn
MP Filtri
Pumpgrupp
SAE-B
Recess mot motor
250 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C