NS143PD43
Chosen variant:
NS143PD43
Axelkoppling OMT 32.0-10.0
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Aksel diameter
32 mm
Aksel notgang
10,0 mm
Diameter udvendig
143 mm
Motor effekt
144 kW