ND65MC34
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
59 varianter
Utvald variant:
ND65MC34
AXELKOPPLING OMT MOTOR
Specifications
Dimensions and shipping
Axel diameter
25 mm
Axel kilspår
8,0 mm
Diameter utv.
65 mm
Moment nominellt
38.2 daNm
Motoreffekt
6 kW