ND65PD14
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
59 varianter
Utvald variant:
ND65PD14
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Axel diameter
17 mm
Axel kilspår
5,0 mm
Diameter utv.
65 mm
Moment nominellt
38.2 daNm
Motoreffekt
6 kW
Märke namn
Hydraspecma
Förpackningsstorlek
Streckkod
191791
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
Tekniska data
Andra tittar på
Axelkoppling OMT Pump Gr.2, 1:8
Artikelnummer:
ND65P2
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
Artikelnummer:
R-62
AXELKOPPLING OMT MOTOR
AXELKOPPLING OMT MOTOR
ND86B
Axelkoppling 19mm-Gr1
Axelkoppling 19mm-Gr1
AKG04FS100Z
AXELKOPPLING OMT
AXELKOPPLING OMT
ND65A
Axelkoppling OMT Pump Gr.1, 1:8
ND65PU1P
Axelkoppling 19mm-Gr2
Axelkoppling 19mm-Gr2
AKG04FS200Z
ND108C
ND65C
Axelkoppling MPF 55mm
Axelkoppling MPF 55mm
SGEA51M09109FG
Kuggkrans
Kuggkrans
EGE4
AXELKOPPLING OMT PUMP 47.5-19-6
ND65AG1
ND65B
Axelkoppling 38mm-Gr2
Axelkoppling 38mm-Gr2