LMG300MFS3M04S
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bultcirkel
265 mm
Bultgänga metrisk
M12
Diameter bulthål
14,0 mm
Diameter fläns
300 mm
Diameter monteringshål
235 mm
Djup
145 mm
Modell kod
LMG300MFS3M04S
Montagetyp
B5
Motor byggstorlek
132 IEC
Märke namn
MP Filtri
Pumpgrupp
3
Recess mot motor
230 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C