ND86HD36
Utvald variant:
ND86HD36
AXELKOPPLING OMT MOTOR
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Axel diameter
28 mm
Axel kilspår
8,0 mm
Diameter utv.
86 mm
Moment nominellt
87.3 daNm
Motoreffekt
13,7 kW