Bell housing SAE-B x B5/200 LMC400AFSV070
…
Läs mer
Artikelnummer:
LMC400AFSV070
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
LMC400AFSV070
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bultcirkel
350 mm
Bultgänga metrisk
M16
Diameter bulthål
18,0 mm
Diameter fläns
400 mm
Diameter monteringshål
305 mm
Djup
201 mm
Montagetyp
B5
Motor byggstorlek
200 IEC
Märke namn
MP Filtri
Pumpgrupp
SAE-B
Recess mot motor
300 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C