4CAV601000
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
4CAV601000
Teleflexkabel 1000 mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Böjningsradie
150 mm
Gänga 1 metrisk
M6
Gänga 2 metrisk
M16x1,5
Modell kod
4CAV601000
Märke namn
Walvoil
Wirelängd
1 m
Pakke str.
Stregkode
338675
Brutto vægt
0,40 Kg
Netto vægt
0,40 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
CD kabel, 1000mm. Walvoil
Andre kigger på
Teleflexkabel 2000 mm
Teleflexkabel 2000 mm
Varenummer:
4CAV602000
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Kabel riktningsventil Walvoil
Kabel riktningsventil Walvoil
Varenummer:
4CAV601000
Min. bestillingsenhed er:
Teleflexkabel 2500mm
Teleflexkabel 2500mm
4CAV602500
Teleflexkabel 1500 mm
Teleflexkabel 1500 mm