4710-42-24-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
4710-42-24-SY
Pressnippel rak DKL M52x2
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
42 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
55 mm
Serie
L
Slangdimension
1.1/2 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+400 °C
Temperatur min.
-60 °C