4710-35-20-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
4710-35-20-SY
Pressnippel rak DKL M45x2
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
35 mm
Hose coupling type
Till lös hylsa
Hose size
1.1/4 "
Key size
50 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
Model code
Series
L
Temperature max.
+400 °C
Temperature min.
-60 °C