4710-28-16-SY
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
17 varianttia
Valittu variantti:
4710-28-16-SY
Pressnippel rak DKL M36x2
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
28 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
41 mm
Serie
L
Slangdimension
1 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+400 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Pakke str.
Stregkode
225169
Brutto vægt
0,23 Kg
Netto vægt
0,23 Kg
Oprindelsesland
ESP
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Rostfri presskoppling L-klass. Utvändig MM gänga och 24 gr. kona.
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Andre kigger på
Pressnippel rak DKOL M36x2 SL1" Syrafast
Varenummer:
4722-28-16-SY
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Pressnippel 90B L-klass Syrafast
Varenummer:
4792-28-16-SY
Min. bestillingsenhed er:
PRESSNIPPEL 4892 IM36 SL1 SY
PRESSNIPPEL 4892 IM36 SL1 SY
Presskoppling 45°, Inv-M36, Ø1'', Syrafast
Presskoppling Rak Utv-R
Presskoppling Rak Utv-R
PRESSNIPPEL 4301 SA1 SL1
PRESSNIPPEL 4301 SA1 SL1
PRESSNIPPEL 90B SAE 3000 PSI
PRESSNIPPEL 90B SAE 3000 PSI
Pressnippel 90B SAE6000
Pressnippel 90B SAE6000
PRESSNIPPEL SA1-SL1
PRESSNIPPEL SA1-SL1
Pressnippel banjo G1
Pressnippel banjo G1
Pressnippel 45B SAE6000 1" x SL 1",syrafast
PRESSN. 45B INV-G PRESSAD
PRESSN. 45B INV-G PRESSAD
Fläns instick SAE 6000 PSI - 45° - "PH45" rostfri
Presskoppling Rak Inv-M36, Ø1'', Syrafast
PRESSNIPPEL 4892 IM42 SL1 SY
PRESSNIPPEL 4892 IM42 SL1 SY
Pressnippel rak DKS M36x2
Pressnippel rak DKS M36x2
Pressnippel rak DKS M42x2
Pressnippel rak DKS M42x2
Pressnippel rak DKOL M45x2 SL1" Syrafast
1" Insert - ø30 pipe - AISI316
1" Insert - ø30 pipe - AISI316