RSGU1-40-25
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
144 varianter
Valgt variant:
RSGU1-40-25
Rubber lined p-clip 40.0 mm Band width: 25mm for M10 screw W
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredde
25 mm
Diameter bolthul
10,0 mm
Diameter indvendig
40 mm
Materiale
Steel
Materialekvalitet
1,0935
Mærke navn
Mikalor
Overfladebehandling
Zinc coating (CR III)
Pakningsmateriale
EPDM
Förpackningsstorlek
50 st
Streckkod
199434
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Rubber lined p-clip 40.0 mm Band width: 25mm for M10 screw W1