Bell housing gr.3 x B5/160-180 LMG351MFS3004S
Artikelnummer:
LMC351M3004S
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Boltcirkel
300 mm
Boltgevind metrisk
M16
Diameter bolthul
18,0 mm
Diameter flange
350 mm
Diameter montagehul
255 mm
Dybde
179 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
160, 180 IEC
Pumpegruppe
3
Reces mod motor
250 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C