DM8003K20
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
DM8003K20
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 20 mm
Specifications
Dimensions and shipping
A
73,15 mm
Angle
90 °
B
33,02 mm
Brand Name
Pyplok
C
37,08 mm
Diameter pipe
20 mm
Material
Stainless steel
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Package size
Barcode
325835
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch
Product datasheet
Others has been looking for
OR34.4X3.0
OR34.4X3.0
Partnumber:
OR-3-918
100 st
Min. order quantity is:
SAE flange pipe coupling metric Pyplok® - DM80
Partnumber:
DM80095K5024
Straight pipe connector, Pyplok, MM female
DM8001K20
Coupling Pyplok T. Inv 42.2 mm 11/4" Acid-resistant
DM20004K20
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 25 mm
DM8002K25
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 15 mm
DM8002K15
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 30 mm
DM8002K30
Coupling Pyplok straight 50mm steel
DM80001G50
Straight pipe connector with stop. Pyplok, MM female
DM8002K30
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 16 mm
DM8001K16
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 30 mm
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 20 mm
Elbow unions 90° for metric tubes
DM8003K20
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 50 mm Stål
DM80002G50
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 42 mm
DM80002K38
Pyplok T coupling. Inv. 38 mm Acid-resistant
DM80004K38
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 16 mm
DM8002K16
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 20 mm
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 25 mm