DM8001K25
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
DM8001K25
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 25 mm Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
84,07 mm
B
35,31 mm
C
41,91 mm
Diameter rör
25 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Förpackningsstorlek
Streckkod
325831
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Måttskiss
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 25 mm
Artikel datablad
Andra tittar på
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål