DM8002K16
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
DM8002K16
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 16 mm Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
A
65,28 mm
Angle
0 °
B
23,7 mm
Brand Name
Pyplok
C
32 mm
Diameter pipe
16 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Package size
Barcode
331135
Gross weight
0,095 Kg
Net weight
0,095 Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 16 mm