DM8001K20
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
DM8001K20
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 20 mm Syrafast
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
74,17 mm
B
28,7 mm
C
37,08 mm
Diameter rør
20 mm
Materiale
Rostfritt stål
Materialekvalitet
ASTM-A479/A182-316
Mærke navn
Pyplok
Vinkel
0 °
Pakke str.
Stregkode
325830
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
Målskitse
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 20 mm