DM8001K20
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
DM8001K20
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 20 mm
Specifications
Dimensions and shipping
A
74,17 mm
Angle
0 °
B
28,7 mm
Brand Name
Pyplok
C
37,08 mm
Diameter pipe
20 mm
Material
Stainless steel
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Package size
Barcode
325830
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch