DM8002K16
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DM8002K16
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 16 mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
65,28 mm
B
23,7 mm
C
32 mm
Diameter rör
16 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Stainless steel
Vinkel
0 °
Pakke str.
Stregkode
331135
Brutto vægt
0,095 Kg
Netto vægt
0,095 Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
Målskitse
Product datasheet
Andre kigger på
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål