DM8003K25
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
DM8003K25
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 25 mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
76,96 mm
Angle
90 °
B
40,13 mm
Brand Name
Pyplok
C
41,91 mm
Diameter pipe
25 mm
Material
Stainless steel
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Förpackningsstorlek
Streckkod
325836
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Måttskiss