DM8002K30
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DM8002K30
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 30 mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
95,25 mm
Angle
0 °
B
41,91 mm
Brand Name
Pyplok
C
46,99 mm
Diameter pipe
30 mm
Material
Stainless steel
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Förpackningsstorlek
Streckkod
335549
Bruttovikt
0,40 Kg
Nettovikt
0,40 Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Måttskiss