DM8001K20
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
DM8001K20
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 20 mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
74,17 mm
B
28,7 mm
C
37,08 mm
Diameter rör
20 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Stainless steel
Vinkel
0 °
Förpackningsstorlek
Streckkod
325830
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Måttskiss