DM80001G50
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
9 variants
Chosen variant:
DM80001G50
Coupling Pyplok straight 50mm steel
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Pakke str.
Stregkode
480085
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
esp
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Koppling Pyplok rak 50mm stål
Product datasheet
Andre kigger på
OR34.4X3.0
OR34.4X3.0
Varenummer:
OR-3-918
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
SAE flange pipe coupling metric Pyplok® - DM80
Varenummer:
DM80095K5024
Min. bestillingsenhed er:
Straight pipe connector, Pyplok, MM female
DM8001K20
Coupling Pyplok T. Inv 42.2 mm 11/4" Acid-resistant
DM20004K20
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 25 mm
DM8002K25
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 15 mm
DM8002K15
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 30 mm
DM8002K30
Straight pipe connector with stop. Pyplok, MM female
DM8002K30
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 16 mm
DM8001K16
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 30 mm
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 20 mm
Elbow unions 90° for metric tubes
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 20 mm
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 50 mm Stål
DM80002G50
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 42 mm
DM80002K38
Pyplok T coupling. Inv. 38 mm Acid-resistant
DM80004K38
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 16 mm
DM8002K16
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 20 mm
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 25 mm