DM80001K12
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
DM80001K12
Koppling Pyplok Rak Inv-M 12 mm Syrafast
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Pakke str.
Stregkode
448086
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
can
Produkt information
Målskitse
Koppling Pyplok Rak 12 mm
Artikel datablad
Andre kigger på
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål
Varenummer:
DM80068G38
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 50 mm Syrafast
Varenummer:
DM8002K50
Min. bestillingsenhed er:
Koppling Pyplok Rak, Utv-G 1.1/4'' - Rör 38 mm Syrafast