DM8003K16
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
DM8003K16
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 16 mm Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
A
52,07 mm
Angle
90 °
B
26,92 mm
Brand Name
Pyplok
C
32 mm
Diameter pipe
16 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Package size
Barcode
325834
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 16 mm