DM80003G50
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
DM80003G50
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 50 mm Stål
Specifications
Dimensions and shipping
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Package size
Barcode
427133
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch
Artikel datablad
Others has been looking for
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål
Partnumber:
DM80068G38
Min. order quantity is:
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 50 mm Syrafast
Partnumber:
DM8002K50
Koppling Pyplok Rak, Utv-G 1.1/4'' - Rör 38 mm Syrafast