DM8002K30
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
DM8002K30
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 30 mm Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
A
95,25 mm
B
41,91 mm
C
46,99 mm
Diameter rör
30 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Package size
Barcode
335549
Gross weight
0,40 Kg
Net weight
0,40 Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 30 mm
Artikel datablad
Others has been looking for
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål
Partnumber:
DM80068G38
Min. order quantity is:
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 50 mm Syrafast
Partnumber:
DM8002K50
Koppling Pyplok Rak, Utv-G 1.1/4'' - Rör 38 mm Syrafast