DM8002K20
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
DM8002K20
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 20 mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
75,44 mm
B
28,7 mm
C
37,08 mm
Diameter rør
20 mm
Materiale
Stainless steel
Materialekvalitet
ASTM-A479/A182-316
Mærke navn
Pyplok
Vinkel
0 °
Pakke str.
Stregkode
331136
Brutto vægt
0,159 Kg
Netto vægt
0,159 Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
Målskitse