DM8003K30
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
DM8003K30
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 30 mm Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
A
85,6 mm
Angle
90 °
B
50,04 mm
Brand Name
Pyplok
C
46,99 mm
Diameter pipe
30 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Package size
Barcode
325837
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 30 mm