DM80001G50
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
9 variants
Chosen variant:
DM80001G50
Koppling Pyplok rak 50mm stål
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Pakke str.
Stregkode
480085
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
esp
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Koppling Pyplok rak 50mm stål
Artikel datablad
Andre kigger på
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål
Varenummer:
DM80068G38
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 50 mm Syrafast
Varenummer:
DM8002K50
Min. bestillingsenhed er:
Koppling Pyplok Rak, Utv-G 1.1/4'' - Rör 38 mm Syrafast