DM8003K16
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DM8003K16
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 16 mm
Specifications
Dimensions and shipping
A
52,07 mm
B
26,92 mm
C
32 mm
Diameter rør
16 mm
Materiale
Stainless steel
Materialekvalitet
ASTM-A479/A182-316
Mærke navn
Pyplok
Vinkel
90 °
Package size
Barcode
325834
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch