DM8002K20
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
DM8002K20
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 20 mm
Specifications
Dimensions and shipping
A
75,44 mm
Angle
0 °
B
28,7 mm
Brand Name
Pyplok
C
37,08 mm
Diameter pipe
20 mm
Material
Stainless steel
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Package size
Barcode
331136
Gross weight
0,159 Kg
Net weight
0,159 Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch