DM8002K15
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DM8002K15
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 15 mm
Specifications
Dimensions and shipping
A
65,28 mm
Angle
0 °
B
23,7 mm
Brand Name
Pyplok
C
32 mm
Diameter pipe
15 mm
Material
Stainless steel
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Package size
Barcode
344631
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch