DM8002K42
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DM8002K42
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 42 mm
Specifications
Dimensions and shipping
A
121,92 mm
Angle
0 °
B
57,4 mm
Brand Name
Pyplok
C
60,45 mm
Diameter pipe
42 mm
Material
Stainless steel
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Package size
Barcode
344633
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch
Product datasheet
Others has been looking for
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål