DM8003K25
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DM8003K25
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 25 mm Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
76,96 mm
B
40,13 mm
C
41,91 mm
Diameter rør
25 mm
Materiale
Rostfritt stål
Materialekvalitet
ASTM-A479/A182-316
Mærke navn
Pyplok
Vinkel
90 °
Förpackningsstorlek
Streckkod
325836
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Måttskiss
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 25 mm
Artikel datablad
Andra tittar på
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål