DM8002K42
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
DM8002K42
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 42 mm Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
A
121,92 mm
B
57,4 mm
C
60,45 mm
Diameter rör
42 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Package size
Barcode
344633
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 42 mm
Artikel datablad
Others has been looking for
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål