DM8001K16
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
DM8001K16
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 16 mm Syrafast
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
64,01 mm
Angle
0 °
B
23,7 mm
Brand Name
Pyplok
C
32 mm
Diameter pipe
16 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Pakke str.
Stregkode
325829
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
Målskitse
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 16 mm